Opinie Pacjentów

Piątek, Luty 20, 2015, 08:45
Uprzejmie proszę o opinie i komentarze.

Przykładowe Pytanie


Kasia napisał(a):
Piątek, Czerwiec 19, 2015, 12:11
Zgłosiłam się do gabinetu Acumedis ze strasznymi, migrenowymi bólami głowy. Przez kilka dni byłam odcięta od świata, nie dało się funkcjonować. Któregoś dnia zadzwoniłam, umówiłam się na wizytę. Atmosfera tam panująca, sama w sobie, ma bardzo pozytywny wpływ na pacjenta, nie wspominając o profesjonalizmie, z jakim podchodzi się do leczenia każdego schorzenia. W gabinecie pacjent jest traktowany indywidualnie, więc mimo ilości pacjentów zapisujących się na zabiegi, Pani doktor znajduje dużo czasu na każdego z osobna. Po akupunkturze moje migreny ustąpiły. Polecam!
Patrycja napisał(a):
Piątek, Czerwiec 26, 2015, 09:17
Miałam przyjemność chodzić na zabiegi do gabinetu Acumedis. Cierpiałam na bóle reumatyczne spowodowane schorzeniami kręgosłupa. Na zabiegi przychodziłam regularnie, w takich odstępach czasowych jak zaleciła Pani doktor. Efekty są zadowalające! Czuję się o wiele lepiej po serii zabiegów! Fakt, że na rezultaty należy poczekać, ale warto. Po tygodniu od zakończenia serii czuję zdecydowaną poprawę, nie muszę brać takiej ilości leków, jaką przyjmowałam wcześniej. Polecam Gabinet wszystkim cierpiącym pacjentom!!
Piotr napisał(a):
Czwartek, Lipiec 2, 2015, 10:19
Wspaniały gabinet. Próbowałem wszędzie szukać ratunku, czegoś co mi pomoże w usunięciu objawów mojej choroby. Zabiegi wykonane w gabinecie nie tylko zlikwidowały objawy ale co najlepsze że pozbyłem się też najważniejszego czyli przyczyn. Cierpiałem od lat na reumatoidalne zapalenie stawów. Coś okropnego. Niewyobrażalny ból utrudniający chodzenie nie wspominając o zwykłym funkcjonowaniu w życiu codziennym. Spadek wagi, codzienne stany podgorączkowe łączone z tak ogromnymi bólami były nie do zniesienia. W końcu odnalazłem miejsce w którym znalazłem pomoc. Najpierw przyjąłem jedną serię zabiegów i zalecono miesiąc przerwy. Poczułem ulgę po 10 zabiegach, ale miałem wrażenie że to jeszcze nie to, ze może być jeszcze lepiej. Widocznie moja choroba trwała już na tyle długo że reumatyzm w moim przypadku stał się stanem przewlekłym, trudniejszym do leczenia. Po miesiącu przerwy znów przyjąłem kolejną serię i jestem w pełni przekonany co do skuteczności pozbywania się chorób z pomocą akupunktury. Moje dolegliwości całkiem ustąpiły!! Ból stawów to już przeszłość.
Sylwia napisał(a):
Czwartek, Lipiec 16, 2015, 12:33
Koleżanka poleciła mi Gabinet Medycyny wschodniej Acumedis, bardzo go zachwalała, Dzięki wizytom w gabinecie udało jej się rzucić paskudny nałóg palenia. Na początku byłam sceptycznie nastawiona na tą metodę, ale po pierwszej wizycie uwierzyłam, że jednak akupunktura może być wspaniałą alternatywą dla wszystkich innych metod w walce z nałogiem. Jestem zachwycona! Po pierwszym zabiegu udało mi się zdecydowanie ograniczyć liczbę wypalanych papierosów. Jestem po szóstym zabiegu i rezultaty są już dużo bardziej zauważalne – nie palę!! Warto poświęcić trochę czasu na zabiegi i cieszyć się zapachem perfum, a nie papierosów :-) Gabinet z całą pewnością godny polecenia.
Ewelina napisał(a):
Poniedziałek, Lipiec 27, 2015, 20:42
Do kliniki Acumedis zgłosiłam się w kwietniu z przewlekłym katarem alergicznym. Spuchnięta śluzówka nosa nie pozwalała mi na komfortowe funkcjonowanie. Najgorzej było wieczorem przed snem i w nocy. Przerywany sen, chrapanie i opuchnięte rano oczy to było okropne. Dość miałam stosowania lekarstw w sprayu na obkurczanie się śluzówki. Pomagało na chwilkę i zaraz znowu czułam dyskomfort podczas oddychania. Zaczęłam szukać pomocy i pytać znajomych o jakieś metody radzenia sobie z alergicznym nieżytem. Na szczęście znajoma korzystała kiedyś z terapii akupunkturowej ( na bóle kręgosłupa). Powiedziała, żebym zaryzykowała, może na alergię też igły będą działać. Już po 3 zabiegu poczułam znaczną poprawę, wreszcie mogłam oddychać swobodnie. Polecam wszystkim alergikom, spróbujcie i sprawdźcie, że akupunktura działa.
Zuzanna napisał(a):
Poniedziałek, Lipiec 27, 2015, 20:55
Jestem bardzo zadowolona z opieki i zabiegów w gabinecie medycyny wschodniej Acumedis Akupunktura. W lipcu miałam 10 zabiegów akupunktury z bańkami, masażem i moksą. Pan doktor świetnie wykonywał masaż akupresurowy na stopach i barkach. Po zabiegu czułam się rewelacyjnie. Miałam również dolegliwości związane z trawieniem. Rok temu wycięty miałam laparoskopowo pęcherzyk żółciowy, od tamtej pory miewałam wzdęcia i bóle brzucha. Po zabiegach bóle i wzdęcia minęły. Za miesiąc wrócę, by powtórzyć terapię. Zabiegi bardzo mnie relaksują. Lepiej śpię, jestem mniej podatna na stresy. Mam po prostu więcej cierpliwości i pozytywnej energii. Polecam wszystkim zestresowanym i mającym dolegliwości bólowe różnego rodzaju. Akupunktura walczy z bólem, naprawdę pomaga:)
Halina napisał(a):
środa, Październik 28, 2015, 20:28
Do gabinetu AcuMedis Akupunktura trafiłam z przewlekłymi bólami głowy i przeziębionymi zatokami. W rejestracji Pani Patrycja przyjęła mnie tak ciepło, że poczułam się jak w domu. Pani Doktor zajęła się mną z pełną umiejętnością i życzliwością. Po 5 dniach poczułam się o wiele lepiej, zatoki ustąpiły, bóle głowy zmniejszyły się, na całkowity rezultat trzeba poczekać, ale warto. Teraz chodzę na świecowanie uszu i jestem bardzo zadowolona, wszystkim polecam ten gabinet, jest pełen możliwości leczenia bólu, panuje też miła i cieplutka atmosfera. Dziękuje bardzo.
arek napisał(a):
Niedziela, Listopad 22, 2015, 14:36
polecam naprawde gdyz jest to najlepsza medycyna niekonwencjonalna...kozystalem wiele razy...pelen profesjonalizm i mila atmosfera.naprawde pomaga.!!!!!
Barbara napisał(a):
Sobota, Grudzień 5, 2015, 10:43
Zgłosiłam się do gabinetu z potwornym bólem obu rąk. Jestem po urazie kręgosłupa i poruszam się na wózku inwalidzkim. Już po pierwszej akupunkturze poczułam ogromną ulgę. To był dla mnie szok bo nie musiałam już brać leków przeciwbólowych. Jestem już po serii 10 zabiegów i nadal nie biorę leków przeciwbólowych!!!.Ten okropny, przejmujący ból ustąpił w 90 %... Co za ulga!!!
Bardzo dziękuję za pomoc i życzliwość.
Basia Falińska z Ostródy
Michał napisał(a):
Piątek, Styczeń 15, 2016, 09:03
Z całego serca rekomenduję usługi gabinetu. Jest to bardzo holistyczne i naturalne podejście i uzdrawia człowieka u samego źródła. To duże szczęcie, że Pani Doktor zdecydowała się praktykować w Olsztynie i pomagać ludziom w powrocie do równowagi i leczeniu przewlekłych dolegliwości z którymi konwencjonalne metody często nie dają rady. Pani Doktor i Pani Patrycjo, bardzo dziękuję za życzliwość i pomoc , pozdrawiam i życzę jak najwięcej satysfakcji w wykonywanej pracy.
Beata napisał(a):
Wtorek, Styczeń 26, 2016, 22:46
Szczerze polecam zabiegi w gabinecie AcuMedis Akupunktura. Zakończyłam właśnie cykl 10-ciu zabiegów i już w trakcie trwania kuracji zauważyłam zmiany zachodzące w moim ogranizmie. W akupunkturze i medycynie wschodniej bardzo istotne jest holistyczne podejcie do organizmu człowieka. Podczas jednego zabiegu reguluje się pracę kilku narządów naraz (bez biegania do wielu specjalistów i czekania w miesięcznych kolejkach).
AcuMedis to nie tylko skuteczne zabiegi, które poprawiają zdrowie, ale również profesjonalna obsługa, miła i przyjazna atmosfera oraz duża wiedza Pani Doktor.
Jeszcze raz polecam!
Jerzy napisał(a):
Poniedziałek, Marzec 14, 2016, 21:38
Bóle kręgosłupa ustąpiły już po kilku zabiegach. Profesjonalna obsługa, miła atmosfera. Polecam. Na pewno powtórzę serię zabiegów w przyszłości.
Jerzy
Ewa napisał(a):
Poniedziałek, Marzec 14, 2016, 21:45
Polecam. Jestem zadowolona. Zabiegi są bezbolesne. Po serii zabiegów czuję się bardzo dobrze.Jestem wyciszona i zrelaksowana. Czuję się ładniejsza:)
Ewa
Anna napisał(a):
środa, Marzec 16, 2016, 20:45
Problem, z którym zmagam się od lat są bóle migrenowe, które utrudniają mi codzienne funkcjonowanie w życiu i w pracy. Po kilku zabiegach akupunktury poczułam zdecydowaną poprawę a bóle głowy ustały. Poczułam nowy przypływ energii i poprawę samopoczucia. Zabiegi są bezbolesne a personel zapewnia miłą i fachową obsługę. Polecam.
Anna napisał(a):
Czwartek, Marzec 17, 2016, 13:05
Zakończyłam właśnie cykl dziesięciu zabiegów akupunktury i jestem pod miłym wrażeniem profesjonalnej i miłej obsługi personelu gabinetu AcuMedis. Na zabiegi zgłosiłam się z powodu systematycznie powtarzających się bólów migrenowych. Już w trakcie terapii zauważyłam zdecydowaną poprawę oraz to, że bóle mają łagodniejszy i krótszy przebieg. Wyraźnie odczuwam lepsze samopoczucie i przypływ energii. Same zabiegi są naprawdę bezbolesne. Szczerze polecam.
Barbara napisał(a):
środa, Marzec 30, 2016, 18:10
Korzystałam przez dziesięć dni z usług AcuMedis i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Rzetelna i miła obsługa sprawiła, że czuję się dużo, dużo lepiej. Polecam wszystkim, tym, którym medycyna współczesna nie jest w stanie pomóc, żeby korzystali z usług wykonywanych w AcuMedis. Zabiegi przeprowadzane są w bardzo profesjonalny sposób.
Adrian napisał(a):
Poniedziałek, Czerwiec 6, 2016, 22:33
Korzystałem z zabiegów akupunktury ponad dziesięć razy i jestem bardzo zadowolony.Już po pierwszym zabiegu widać odczuwalną zmianę jeśli chodzi o samopoczucie i przypływ sił witalnych jak również regeneracje organizmu.W efekcie końcowym widać u mnie pozytywne zmiany jeśli chodzi o bóle stawów ,kolan i kręgosłupa.Bardzo miła ,profesjonalna opieka.Polecam wszystkim.
Halina napisał(a):
Poniedziałek, Czerwiec 6, 2016, 23:14
Jestem bardzo zadowolona z zabiegów w gabinecie akupunktury.Efekty są już widoczne po pierwszym zabiegu.Ustąpiły bóle kręgosłupa i nóg.Dodatkowo korzystałam z akupunktury estetycznej po której niemal odrazu są widoczne efekty na twarzy i ciele.Zabiegi są bezbolesne i relaksacyjne.Obsługa bardzo mila i fachowa.Na pewno skorzystam z kolejnej serii zabiegów.Serdecznie polecam i zachęcam.
Wdzięczna pacjen(...) napisał(a):
Poniedziałek, Lipiec 4, 2016, 17:47
Latami chodziłam na masaże kręgosłupa ze względu na nerwobóle - neuralgie. Pomagało doraźnie. Ostatnio bóle nasiliły się i pomyślałam, że spróbuję akupunktury. Wybór padł na Acumedis. Nie żałuję. Miła atmosfera. Pani Patrycja - właściwy człowiek na właściwym miejscu i po prostu przemiła osoba. Pani doktor z wielkim doświadczeniem, po uprzedniej konsultacji, idealnie wbija igiełki tam gdzie boli (skąd ona to wie?). Czuję się naprawdę lepiej choć przyznam, że na początku było ciężko, ale widocznie tak ma być. UWAGA osoby z objawem Raynauda. Podczas zimna na dworze wreszcie mam różowe paznokcie a nie paskudnie fioletowe - poprawiło mi się krążenie. Nawet nie pomyślałam, że na to też mi pomoże. Z czystym sumieniem POLECAM!
Joanna napisał(a):
Wtorek, Sierpień 30, 2016, 21:32
Obecnie jestem po 6-ciu zabiegach akupunktury (plus akupunktura kosmetyczna). Zgłosiłam się z potwornym bólem w okolicy krzyżowo-lędźwiowej oraz z bólem w okolicach bioder. Po pierwszym zabiegu poczułam ciepło w bolących mnie miejscach, z każdą następną wizytą okres czasu "bez bólu" wydłuża się, co jest dla mnie ogromną ulgą. Prócz tego nabrałam nadziei, że mój organizm z pomocą kompetentnego i sympatycznego personelu, jest w stanie dojść do równowagi i to się ziszcza:) Jeśli nie wystarczy pierwsza seria - z pełnym przekonaniem co do skuteczności metody - podejmę się drugiej. To po prostu działa! Jeżeli chodzi o akupunkturę kosmetyczną - młodnieję w oczach, cienie na twarzy już prawie zniknęły, a co dla mnie najważniejsze - czuję się jakby dano mi nową energię - poprawiło się mikrokrążenie i czuję się żywotniejsza niż dotychczas, czyli młodziej:) Dziękuję.
Dominika napisał(a):
Wtorek, Wrzesień 6, 2016, 22:40
Zgłosiłam się do gabinetu Acumedis głównie z powodu dokuczliwego neuralgicznego bólu głowy. Dodatkowo choruję na dwa schorzenia przewlekłe. Medycyna tradycyjna pozostawiła mi leczenie objawowe, postanowiłam więc poszukać bardziej holistycznego podejścia do ciała i akupunktura wydała mi się ciekawym pomysłem. Jestem świeżo po 10 zabiegach, trudno mi więc mówić o skutkach leczenia. Mogę za to powiedzieć, że zarówno podejście pani Doktor, jak i atmosfera w jakiej odbywają się zabiegi wywarły na mnie pozytywne wrażenie. Sesja, na której poza akupunkturą miałam moksę, bańki oraz masaż, to godzina intensywnego wzmacniania i oczyszczania organizmu. Po kilku sesjach miałam wrażenie przypływu sił witalnych i wierzę, że długofalowe efekty będą równie zadawalające. Polecam!
Henryk napisał(a):
środa, Wrzesień 7, 2016, 18:41
Pierwszy raz do gabinetu trafiłem 10 lat temu, byłem przed planowaną operacją kręgosłupa. Po serii zabiegów akupunktury bóle przeszły i udało mi się uciec spod noża. Niestety jakiś czas temu problem powrócił. Szybko udałem się po ratunek. Jestem po kilku zabiegach i czuję znaczną poprawę. Obsługa jest fachowa i miła. Gorąco polecam gabinet.
Katarzyna napisał(a):
Poniedziałek, Wrzesień 26, 2016, 08:23
Holistyczne podejście do natury ludzkiej oraz terapie naturalne są mi dobrze znane. Z akupunktury korzystam już od wielu lat i mam spore doświadczenie w tym zakresie. Doświadczałam już usług wielu gabinetów, zarówno w Polsce jak i za granicą. Gorąco polecam akupunkturę nie tylko w przypadku, kiedy nie mamy już innych możliwości. Jest to wspaniałe uzupełnieni podczas leczenia medycznego a przede wszystkim niesamowity sposób na profilaktykę zdrowia. Zapobieganie jest o wiele łatwiejsze niż sam proces leczenia w zaawansowanym stadium choroby.

Serdecznie dziękuję, za profesjonalizm i poświęcony czas. Olsztyński gabinet będzie jednym z moich ulubionych. Do zobaczenia za jakiś czas.

Katarzyna
Agata napisał(a):
Czwartek, Październik 20, 2016, 10:35
Przez ostatni rok chorowałam 5 razy na anginę ropną, każdym razem kończąc kuracją antybiotykową. Pani doktor czterema zabiegami zatrzymała ostatnią moją chorobę, przez trzy tygodnie miałam powiększone migdałki, ale nie rozwinęła się infekcja ropna i nie miałam stanów gorączkowych. Po trzech tygodniach śladu po chorobie nie było i mam nadzieje więcej się nie pojawi. Szczerze polecam.
Bazyli napisał(a):
Wtorek, Listopad 22, 2016, 23:00
Super gabinet, wspaniała opieka. Dzięki akupunkturze czuję się zdecydowanie lepiej. Na pewno skorzystam z kolejnej serii zabiegów. Serdecznie polecam i zachęcam.
Artur napisał(a):
Piątek, Grudzień 2, 2016, 14:40
Witam na zabiegi przyszedłem z bólem nogi po operacji . Jestem po 9 zabiegach i czuje się dużo lepiej , jestem odprężony i spokojny . Miła atmosfera i obsługa daje poczucie że miło się idzie na kolejny zabieg.Dlatego polecam AcuMedis wszystkim którzy chcą się pozbyć różnego rodzaju bólu.
Ilona napisał(a):
Niedziela, Grudzień 4, 2016, 18:18
Wiele razy zastanawiałam się czy skorzystać z akupunktury, bo cały czas wierzyłam w leki przypisywane przez różnych specjalistów. Nie patrząc na koszty wizyt,badań itp bo oczywiście leczenie na NFZ graniczy z cudem, niestety pieniądze traciłam ,a skutków leczenia nie było żadnych. W końcu powiedziałam sobie dość! Poszukałam w internecie opinii na temat medycyny niekonwencjonalnej dostępnej w Olsztynie i zdecydowałam się na serię zabiegów w ACUMEDIS. Już po pierwszym zabiegu zauważyłam lekką poprawę w moich dolegliwościach i postanowiłam kontynuować zabiegi akupunktury.Dodatkowo co mnie utwierdziło w przekonaniu, że podjęłam dobrą decyzję to profesjonalne i pełne pozytywnej energii podejście Pani Patrycji do człowieka, a także Pani doktor kobieta o wielkim sercu i ogromnej wiedzy sprawia, że w końcu czuję, ŻE ŻYJĘ:) Dziękuję z całego serca i będę polecać wszystkim:)
Agata K napisał(a):
Niedziela, Grudzień 18, 2016, 13:31
Do Pani doktor trafiłam z problemem ginekologicznym. Mam też już zaplanowany zabieg przez lekarza ginekologa. Narazie przyjęłam połowę zabiegów i czuję różnicę. Nie boli mnie tam gdzie wcześniej bolało, ogólnie czuję się lepiej. Jedynie po pierwszym zabiegu pojawiło się kilka siniaków, ale to normalne. Nie robiłam jeszcze wyników, ale mam nadzieję, że uda mi się uniknąć zabiegu. Atmosfera w gabinecie też jest bardzo przyjemna. Przed pierwszą wizytą Pani Patrycja wytłumaczyła wszystko a Pani doktor przeprowadziła wywiad. Nie ma żadnego stresu. Czas podczas zabiegów szybko mija. Teraz planuję też wysłać na wizytę męża ze swoją alergią. Mi gabinet poleciła koleżanka, a ja będę polecać dalej:)
Józef napisał(a):
Niedziela, Sierpień 27, 2017, 18:38
Chciałbym zarekomendować zabiegi wykonywane w tym gabinecie. Po pięciu zabiegach związanych z likwidowaniem bólu po półpaścu żona czuje się dużo lepiej. Zaczęła przesypiać całe noce, bóle ustąpiły i widać znaczącą poprawę stanu zdrowia a co za tym idzie samopoczucia. Dziękujemy doktorowi Binderiya Tsolmonpurev. Jesteśmy pod wrażeniem i polecamy!
ewa napisał(a):
Poniedziałek, Wrzesień 18, 2017, 16:15
Korzystałam ostatnio z zabiegów w placówce AcuMedis w Pruszczu Gdańskim. Profesjonalna obsługa, życzliwe podejście do pacjenta, duża skuteczność.
Po 10 zabiegach nie używam leków przeciw bólowych, mam lepsze samopoczucie. Czekam na operację kręgosłupa, myślę że po niej wrócę aby ponownie sobie pomóc i szybko odzyskać formę. Polecam!
Eugeniusz napisał(a):
środa, Wrzesień 20, 2017, 20:49
Do Acumedis w Pruszczu Gdańskim trafiłem z wieloletnim bólem zatok.Po serii dziesięciu zabiegów odczułem znaczną poprawę nie tylko stanu zatok, ale całego
organizmu.Warunki pracy profesjonalne,w doktorze Binderze z Ułan Baton wyczuwa się dużą wiedzę .Zanim zacznie się stosować jakiekolwiek tabletki ,radzę skorzystać
z medycyny Wschodu.
Barbara napisał(a):
Czwartek, Wrzesień 21, 2017, 14:48
Witam mam na imie Barbara
dolegala mi rwa kulszowa po zabigach akupunkury dolegliosci ustaly polecam innym medycyne wschodnia przemila obsluga a przedewszystkim skutecznosc kuracji jestem szczegolnie zadowolona z zabiegow i troski personelu Barbara.
Adam napisał(a):
Niedziela, Październik 8, 2017, 15:00
Przez całe życie zmagam się z migreną. Od dzieciństwa mniej lub bardziej zależny jestem od leków, by nie cierpieć na mocno bóle głowy. Za poradą mojego neurologa pomocy szukałem w rożnych alternatywnych sposobach. Tak trafiłem do gabinetu Akupunktury w Pruszczu Gdańskim i pod opiekę Pana doktora Binderiya Tsolmonpurev'a. Spotkałem się tam z profesjonalnym podejściem i zrozumieniem mojego problemu. Już po pierwszym zabiegu nie czułem towarzyszącego mi od wielu dni bólu głowy. Właśnie zakończyłem 10 zabiegową sesję i wiecie Państwo co? Już nie budzę się z bólem głowy i karku. Już nie muszę praktycznie, co dzień brać leków przeciwbólowych by normalnie funkcjonować i pracować. Jestem wolny. Polecam to uczucie każdemu, kto zmaga się codziennie z bólem. Zabiegi to relaks, uczucie odprężenia i faktyczna pomoc. Jedynie czego żałuję - to to ,że nie spróbowałem procesjonalnej akupunktury już lata temu.
Grażyna napisał(a):
Niedziela, Październik 8, 2017, 20:36
Trafiłam tam z bólami kręgosłupa szyjnego, bólami głowy i barku. Gabinet w Olsztynie. Już po pierwszym zabiegu ustąpił ból głowy, pozostałe bóle po kilku
kolejnych zabiegach. Polecam te zabiegi każdemu. To nie jet kwestia wiary w te zabiegi, tylko są one po prostu skuteczne.
Włodzimierz napisał(a):
Niedziela, Październik 22, 2017, 16:00
Zgłosiłem się do Acumedis w Pruszczu Gdańskim między innymi z silną depresją spowodowaną chroniczną bezsennością,po 10 zabiegach czuję się o wiele lepiej,wraca koncentracja , zaczynam zasypiać bez środków farmakologicznych.Zabiegi były wykonywane bardzo profesjonalnie przez dr. Binderiya. W pełni polecam ten gabinet.
Joanna napisał(a):
Poniedziałek, Listopad 13, 2017, 09:14
Leczę się od ponad 6 lat bez efektów. Wyjątkowo źle toleruję tabletki i dowziewne preparaty do nosa. Na ostatniej wizycie laryngolog podpowiedział, że czasem dobre efekty daje akupunktura. I na szczęście znalazłam Was AKUMEDIS w Pruszczu Gdańskim. Miła atmosfera , czuję się bezpiecznie i mam zaufanie do pracującego tam lekarza . Do moich problemów zdrowotnych Pan Binderiya Tsolmonpurev podchodzi kompleksowo . Jestem całym człowiekiem , a nie np. uchem które źle słyszy. Jestem już po serii 10 zabiegów , czuję już poprawę. Po zaleconej przez lekarza przerwie zamierzam kontynuować leczenie. Polecam.
Jakub napisał(a):
Czwartek, Listopad 23, 2017, 08:37
Gorąco polecam wszystkim poszukującym akupunktury
oraz innych zabiegów medycyny chińskiej. Acumedis
to gabinet w którym zarówno podejście do pacjenta
jak i dbałość o wykonywane zabiegi jest na
najwyższym poziomie
Alicja napisał(a):
Sobota, Listopad 25, 2017, 18:24
Ponad 4 lata temu zachorowałam na niedoczynność tarczycy Hashimoto, a od dziecka mam alergię i osłabiony organizm. Do gabinetu Acu Medis w Olsztynie trafiłam kiedy dowiedziałam się że przy leczeniu tarczycy acupunktura jest pomocna i naprawdę tak jest, gdyż po 10 zabiegach zauważyłam poprawę stanu zdrowia. Mam więcej siły już nie męczę się przy wchodzeniu po schodach. Żałuję, że tak późno zdecydowałam się na taką formę leczenia. Polecam.
Agnieszka napisał(a):
Wtorek, Grudzień 5, 2017, 12:49
Gorąco polecam gabinet AcuMedis w Pruszczu Gdańskim, a w szczególności zabiegi wykonane przez Pana doktora Binderiya Tsolmonpurev'a.. Jest bardzo miły i rzetelny. Ma duże doświadczenie i bogatą wiedzę. Podchodzi indywidualnie do pacjenta i poświęca mu tyle czasu, i uwagi, ile wymaga pacjent. Odpowiada na wszystkie nurtujące mnie pytania. Rzetelnie i cierpliwie tłumaczy trapiący mnie problem i sposób jego leczenia. Jest skutecznym terapeutą. Mogę go z czystym sumieniem polecić każdemu. Korzystałam z 10 zabiegów. Już po pierwszym czułam się lepiej, a po kolejnych zauważyłam wyraźną poprawę mojego zdrowia i samopoczucia. Duża skuteczność w leczeniu. Profesjonalna obsługa. Dziękuję Panu doktorowi. Po zalecanej przerwie zamierzam kontynuować leczenie. Polecam!!!!
Aneta napisał(a):
Sobota, Grudzień 9, 2017, 21:22
Gorąco polecam gabinet AcuMedis w Olsztynie. Pani Doktor wykonująca zabiegi oraz Pani Sandra - rejestratorka medyczna to bardzo miłe, ciepłe i sympatyczne kobiety, które odpowiedzą na każde zadane pytanie. Pani Doktor wykonuje swoją pracę z dużym zaangażowaniem, posiada ogromną wiedzę oraz doświadczenie. Wizyty były bezstresowe, a same zabiegi wykonywane profesjonalnie. Polecam gabinet AcuMedis w Olsztynie wszystkim, którzy chcieliby wypróbować medycynę niekonwencjonalną.
Barbara napisał(a):
Wtorek, Styczeń 9, 2018, 16:48
Do akupunktury podchodziłam sceptycznie, jednak po zabiegach poczułam się niezwykle dobrze. Gabinet w Pruszczu Gdańskim jest bardzo zadbany. Pan Doktor, jak i obsługująca Pani są uprzejmi i sympatyczni. Zadziwił mnie bezbolesny przebieg zabiegu - doktor jest wyjątkowym fachowcem. Czuję, że moje zdrowie się podbudowało. Gorąco polecam!
Barbara napisał(a):
Niedziela, Styczeń 21, 2018, 17:09
Od niemal roku borykałam się z uciążliwą nerwicą i lękami. Ziołowe leki nie wystarczały. Porady u psychiatrów kończyły się zapisywaniem leków antydepresyjnych, po których tak bardzo źle się czułam, że prawie "umierałam". Akupunktura była ostatnią deską ratunku. Do gabinetu w Pruszczu Gdańskim trafiłam przez przypadek, przeszukując strony internetowe. I nie żałuję, że tu trafiłam. Od pierwszego dnia poczułam, że jestem we właściwym miejscu, w dobrych rękach. Holistyczne podejście do mojego zdrowia, wiedza, profesjonalizm doktora Binderiya Tsolmonpureva sprawiły, że po każdym zabiegu czułam się lepiej. A po 10 zabiegach moje samopoczucie pozwala mi stwierdzić, że nie potrzebuję antydepresantów. Jestem spokojniejsza i wyciszona. W ogóle czuję się lepiej, bo pan doktor zajął się innymi moimi dolegliwościami. Do tego stanu rzeczy przyczyniły się zapewne dodatkowe zabiegi takie jak bańki, akupresura czy moksa. Warunki higieniczne są bardzo dobre. W gabinecie jest czysto, pachnąco i co bardzo ważne - stosuje się igły jednorazowe. Dziękuję panu doktorowi za wszystko. Dziękuję również pani Oli za miłą obsługę. Serdecznie polecam korzystanie z gabinetu w Pruszczu Gdańskim.
Kuba napisał(a):
Poniedziałek, Styczeń 22, 2018, 22:42
W gabinecie Acumedis, leczą nie tylko ciało ale i duszę. Przyszedłem z depresją i brakiem chęci do życia, a po 10 zabiegach wychodzę z uśmiechem na twarzy i spokojem ducha. Miła obsługa idealnie uzupełnia profesjonalizm doktora. Polecam wszystkim potrzebującym.
Mirka napisał(a):
Czwartek, Styczeń 25, 2018, 17:00
Gorąco polecam zabiegi w Acumedis w Pruszczu Gdańskim. Duża wiedza i profesjonalizm lekarza wykonującego zabiegi akupunktury a przy tym przemiła atmosfera.
Olga napisał(a):
Piątek, Luty 9, 2018, 16:15
W gabinecie akupunktury Pana doktora Binderiya Tsolmonpurev w Pruszczu Gdańskim przeszliśmy z mężem przez 10 zabiegów każdy. Zmiany w naszych organizmach, spowodowane naszym starszym wiekiem, skutkowały dużo problemów z zachowaniem normalnego trybu życia. Medycyna tradycyjna nie przyniosła oczekiwanych przez nas rezultatów, więc zostaliśmy zmuszeni do poszukiwania jakiejś alternatywy.

Akupunkturę już doświadczaliśmy wcześniej kilkadziesiąt lat temu, natomiast inne zabiegi, które prowadzi Pan doktór podczas wizyty, wypróbowaliśmy po raz pierwszy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, stan naszego zdrowia mocno poprawił i rezultat przekroczył nasze najlepsze oczekiwania! Po 5-6 zabiegach już poczuliśmy wzmocnienie sił witalnych, znikły nam bóle różnego rodzaju, poprawił apetyt i sen, cera zaczęła promieniować życie, a poranki spotykamy ze szczęśliwym uśmiechem.

Dziękujemy serdecznie Panu doktorowi Binderiya Tsolmonpurev za profesjonalizm, za uwagę i czujność do naszych niepokojeń i próśb. Codziennie otaczała nas ciepła i przyjazna atmosfera, stworzona przez Pana doktora i Pani recepcjonistkę Aleksandra Tryba. Pozdrawiamy, Olga i Aleksandr, 63 i 65 lat.
Anna napisał(a):
Piątek, Luty 9, 2018, 19:02
Do gabinetu w Pruszczu Gdańskim trafiłam z bólem kolana i stopy. Dzięki zabiegom Pana doktora bóle ustały, a ja sędziwa seniorka odzyskałam spokój. przypływ energii i dobre samopoczucie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm i życzliwą atmosferę, co dodatkowo pomogło mi uporać się z moimi dolegliwościami.
Anna El napisał(a):
Wtorek, Marzec 6, 2018, 19:11
Przyszliśmy do gabinetu z stanem depresyjnym. w trakcie leczenia psychiatrycznego. Szukaliśmy naturalnych sposobów na pomoc. Już po pierwszej akupunkturze była widoczna zmiana : wyciszenie, spokój, delikatny relaks. Po serii 10 zabiegów ( z zalecanymi przerwami ) naoczne, radykalne zmiany nastroju na lepsze ( normalne zachowanie; taj jak kiedyś ). Dużo cennych rad, bez naciągania ( co jest ważne w współczesnym świecie i rzadko spotykane ). Polecamy wszystkim, którzy myślą , że nie ma już żadnej alternatywy. Dodatkowy atut: ładny wystrój, bardzo miła obsługa, ciepło i przyjemnie.
Sebastian napisał(a):
środa, Marzec 7, 2018, 22:31
10 zabiegów akupunktury już za mną. Zgłosiłem się z powodu uporczywego napięcia mięśni, depresji oraz problemów z żołądkiem. Już po pierwszym zabiegu napięcie mięśni ustąpiło, lekarz prowadzący przepisał mi też detoksykacyjną kurację ziołami tybetańskimi, która zaczęła pomagać układowi trawiennemu. Ogólnie widzę znaczną poprawę, mam więcej energii witalnej i optymizmu. Stres i żołądek ciężko od razu wyleczyć, ale jestem pewien, że zabiegi mi pomogły. Wybrałem akupunkturę , bo jest naturalną metodą leczenia i w mojej opinii jest lepsza od środków farmakologicznych, które mógłby przepisać lekarz. Kiedyś na prywatnej wizycie u renomowanego neurologa, zapytałem o skuteczność akupunktury. Usłyszałem ,co cytuję " Akupunktura, jeśli dobrze zrobiona, potrafi czynić cuda" I coś w tym jest, pewnie nie u wszystkich pacjentów, ale zawsze warto spróbować.
Dziękuję za miłą opiekę i atmosferę Lekarzowi prowadzącemu oraz Pani Asystentce. Będę polecać Wasz gabinet swoim znajomym.
Agnieszka napisał(a):
Sobota, Marzec 17, 2018, 18:27
Witam. Szczerze polecam gabinet AcuMedis w Pruszczu Gdańskim . Zabiegi wykonywane na wysokim poziomie w pełni profesjonalne .
Idealne dla ciała i ducha :) Dziękuje
Grażyna napisał(a):
Wtorek, Kwiecień 3, 2018, 20:43
Jestem po 10 zabiegach akupunktury i czuję się coraz lepiej. Trafiłam tu z silnym bólem głowy i mięśni rąk i nóg Nie pomagały żadne środki przeciwbólowe a teraz jest nadzieja na poprawę. Gabinet prowadzony jest z wielką starannością, zarówno Pani w recepcji jak i Pan Doktor - pełen profesjonalizm, miła, przytulna atmosfera. Na wzmiankę zasługuje również czystość wszystkich pomieszczeń. Serdecznie polecam, ja na pewno jeszcze wrócę.
Antoni napisał(a):
środa, Kwiecień 18, 2018, 17:38
W acumedis w Pruszczu przeszedłem 10 zabiegów. Polecam wszystkim profesjonalne podejście. Wyniki znakomite polepszenie zdrowia zdecydowane. Miałem problemy z snem jest dużo lepiej wrócił apetyt lepsze samopoczucie fizyczne i psychiczne. Polecam wszystkim warto spróbować.
jan napisał(a):
Wtorek, Maj 8, 2018, 17:25
WITAM jestem po 10 zabiegach wszystkim polecam akupunkture trafilem z silnym bolami rak z naderwanimy miesniamy dzisaj czuje sie nowo narodzony wszystke bule ustapily a rowniez wrocila radosc i chec zycia psychyczna ifizyczna Polecam w wymienony gabinet profesjonalnosc Pozdrawiam
Ania napisał(a):
Niedziela, Czerwiec 3, 2018, 17:03
Serdecznie polecam zabiegi akupunktury wykonywane przez lekarzy AcuMedis. W trakcie leczenia przeziębiłam się i zabiegi umożliwiły bardzo szybkie wyzdrowienie.
Przemiła obsługa pani Sandry znacznie zmniejszyła stres związany z czymś nieznanym. Przychodząc do AcuMedis można liczyć na wsparcie i pomoc ze strony lekarzy, którzy poprzez holistyczne podejście próbują znaleźć przyczynę chorób przewlekłych.
Jarek napisał(a):
Niedziela, Czerwiec 24, 2018, 16:03
W Pruszczu przeszedłem 10 zabiegów. Szczerze polecam wszystkim gabinet AcuMedis. Po zabiegach b.dobre samopoczucie fizyczne i psychiczne.
Mieczysław napisał(a):
Poniedziałek, Sierpień 6, 2018, 19:00
Polecam, Jestem bardzo zadowolony z zabiegów w gabinecie akupunktury. Profesjonalne i rzetelne podejście do pacjenta.
Monika napisał(a):
Wtorek, Sierpień 14, 2018, 21:24
Polecam wszystkim! Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta, miła atmosfera no i przeogromna wiedza i doświadczenie Pani doktor. Jestem po pierwszym zabiegu akupunktury i nie ostatnim. Polecam gabinet w Olsztynie, żałuję że tak długo zwlekałam z wizytą.
Wioletta napisał(a):
Wtorek, Sierpień 28, 2018, 13:14
Polecam gabinet AcuMedis, jest bardzo przyjemny, czysty, profesionalna i mila obsuga. Zabieg to nie tylko akupunktura, ale takze moksa, banki i masaz, co powoduje, ze leczenie jest skuteczniejsze i szybciej wraca sie do zdrowia. Akupunktura to nie jest leczenie alternatywne, ale wiedza i doswiadczenie uzywane przez setki lat do leczenia roznych dolegliwosci i zdecydowanie polecam kazdemu, kto ma problemy zdrowotne.
Henryk l.71 napisał(a):
Czwartek, Wrzesień 27, 2018, 09:49
Męczyłem się z bólem rwy kulszowej przez 2 miesiące gorącego lata. Aż wreszcie trafiłem do p. dr Binderiya Tsolmonpurev'a który nie dość, że już po pierwszej wizycie spowodował, że mogłem wrócić do moich ulubionych długich spacerów to jeszcze usunął zespół niespokojnych nóg, poprawił jakość snu i odstresował. Ponadto 1 bańka wystarczyła by usunąć ból naderwanego w prawej ręce ścięgna. Ortopeda proponował operację z jedynie 50 % szansą na poprawę i taką samą szansę na bezwładną rękę...Polecam zabiegi p. dr Binderiya Tsolmonpurev'a każdemu gdyż mają działanie i skutki kompleksowe.
Michał l.42 napisał(a):
Czwartek, Wrzesień 27, 2018, 10:05
Trafiłem do p. dr Binderiya Tsolmonpurev'a niejako przypadkiem tj. wożąc ojca. Ponieważ po 4 ojcowych zabiegach znudziło mi się siedzenie w aucie zapytałem czy p. dr jest w stanie wesprzeć proces odchudzania. Okazało się, że nie tylko proces odchudzania uległ radykalnemu przyspieszeniu ale również 1 bańka usunęła półroczny ból nadwyrężonych ścięgien a pozostałe zabiegi odmłodziły mnie psychicznie i fizycznie gdzieś tak o 10 lat (wyraźna poprawa wydolności). Każdy zabieg odpręża i usuwa stres dnia codziennego bardziej niż godzinny masaż. Na uwagę zasługuje zindywidualizowane i bardzo ludzkie, serdeczne podejście p. dr Binderiya Tsolmonpurev'a do pacjenta, brak zadęcia i snobowania się na udawanie Azji tak częsty i irytujący u polskich adeptów medycyny wschodu. Poza samymi zabiegami polecam również pakiet startowy ziółek który wspomaga proces leczenia niejako aktywowany akupunkturą. Szkoda, że po serii zabiegów (10) trzeba zrobić przerwę bo chętnie chodziłbym na te zabiegi raz w tygodniu dla przywrócenia równowagi, dobrostanu i prewencyjnie przed wszelkimi choróbskami.
Gosia napisał(a):
środa, Październik 10, 2018, 08:11
Trafiłam do gabinetu w Pruszczu szukając pomocy na moje bóle kręgosłupa , barku i uciążliwe bóle głowy spowodowane głównie moją pracą biurową ,stresem jak i boreliozą .Początkowo podchodziłam dosyć sceptyczne do akupunktury ,ale jeśli nie działają już inne różne konwencjonalne metody to człowiek próbuje już wszystkiego ,aby ulżyć sobie w bólu.Okazało się ,że to był strzał w 10.Już po pierwszym zabiegu odczułam lepsze samopoczucie ,ból głowy również jakby zaczął się pomniejszać.Atmosfera panująca w gabinecie TO PEŁEN RELAKS i sposób na odstresowanie.Pan doktor dba o pacjenta bardzo indywidualnie .Jestem obecnie po 10 zabiegu i czuje ,że mam więcej energii ,głowa boli jeszcze ale już nie codziennie jak wcześniej.Akupunktura prowadzi do samowyleczenia się organizmu,a bańki używane jeszcze były przez nasze babcie ,więc sprawdzone ,oczywiście czasem na efekty trzeba troszkę dużej poczekać ,ale warto .Polecam wszystkim tym ,którzy nie wierzą w moc niekonwencjonalnych metod leczenia.Przekonajcie się sami ,że to na prawdę działa.
Małgorzata napisał(a):
środa, Październik 10, 2018, 13:09
Akupunktura pomaga mi skutecznie leczyć m.in. przewlekłe zapalenie zatok. Dzięki zabiegom oferowanym w gabinecie, mogłam zrezygnować z zażywania antybiotyków, a mój organizm ma szanse się zregenerować po długim leczeniu. Serdecznie polecam gabinet w Pruszczu Gdańskim. Można mieć pewność, że pan Doktor kompleksowo zajmuje się stanem zdrowia pacjentów.
Alek napisał(a):
Wtorek, Październik 16, 2018, 18:37
Jestem bardzo zadowolony z sesji akupunktury, która mi w końcu pomogła. Polecam.
Beata napisał(a):
środa, Październik 24, 2018, 14:38
Polecam z całego serca,jeżeli ktoś zmaga się z bólem bądź innymi dolegliwościami to trafi w dobre miejsce. Ogrom wiedzy i holistyczne podejście do pacjenta daje pewność że to człowiek na właściwym miejscu który może naprawdę pomóc każdemu. Doktor po wywiadzie od razu postawił trafną diagnozę. Seria zabiegów i zioła pomogły mi i już po drugim czułam się lepiej i w końcu ból ustał. Na pewno atutem tego miejsca jest to że Doktor pochodzi z Mongolii.
Z czystym sumieniem mogę polecić to miejsce w Pruszczu Gdańskim
EWA napisał(a):
Wtorek, Październik 30, 2018, 07:56
Moja mama - starsza osoba bardzo cierpiała z powodu bólów kręgosłupa na które nie pomagały żadne tabletki ani maści. Bóle trwały czasami tydzień, miała też nadciśnienie.Dzięki seriom zabiegów i ziół bóle ustały, ciśnienie unormowało się. Wróciła jej energia życia. Bardzo polecam zabiegi w miejscu,gdzie panuje miła atmosfera i profesjonalna opieka. Myślę, że każdy kto cierpi z powodu bólów lub innych dolegliwości powinien zgłosić się do gabinetu w celu poprawy zdrowia. Gorąco polecam i dziękuję panu doktorowi oraz pani z rejestracji za profesjonalizm i serce.
Tymoteusz napisał(a):
Poniedziałek, Listopad 5, 2018, 12:16
Gdyby wizyty w NFOZ były tak miłe jak w acumedis, to by ludzie za rok przestali mieć potrzebę się leczyć :) Od pierwszego spotkania atmosfera miła zarówno w recepcji, jak i podczas zabiegu, co w samo w sobie działa już uzdrawiająco. Doktor traktuje każdego klienta naprawdę indywidualnie aż do ostatniego spotkania całej sesji. Przyszedłem z bólem odcinka lędźwiowego, a w gratisie odzyskałem witalność życiową i rozluźnienie mięśni na całym ciele, także na twarzy w okolicach zatok i nie tylko. A plecy? Mogę się znów schylać :) Kosztuje, ile kosztuje, ale jest warte tej ceny. Droższe to od wizyty u kręgarza, ale kręgarz nie zrobi aż tyle, co akupunktura jest w stanie dać. Polecam, jestem zadowolony bardziej niż myślałem, że będę :) Zawsze chciałem doświadczyć takich zabiegów - była wyśmienita okazja, udało się i było rewelacyjnie.
Grażyna napisał(a):
Wtorek, Listopad 13, 2018, 21:42
Witam,gorąco polecam gabinet AcuMedis w Pruszczu Gdańskim,przez przypadek trafilam do tego tak przyjemnego i otoczonego dobrymi fluidami miejsca.Atmosfera i fachowa obsluga w tym miejscu sprawia że zapominamy o troskach i klopotach.Pan doktor jest tak cieplym czlowiekiem że czlowiek chce mu powiedzieć o wszystkim,trafilam do niego praktycznie wewnętrznie wyczerpana psychicznie i bólowo,porażenie nerwu twarzowo-czaszkowe,bóle i wzdęcia brzucha,bóle barku,bóle lędżwi,a przedewszystkim zmęczona życiem,na pozór jestem pogodną i wesolą osobą,uprawiam sport jestem aktywna i zawsze pozytywnie nastawiona do życia,po prostu kocham życie,ale coś się stalo........Po zastosowaniu akupunktury(którą mialam pierwszy raz w życiu)przez pana doktora czulam jak cialo moje wraca do życia,mija drętwienie twarzy i inne dolegliwości,na nowo cieszę się życiem,dlugo moglabym pisać o tym wszystkim co przeżylam,jednym slowem polecam Wam wszystkim tego doktora jest fachowcem w swojej dziedzinie i nie tylko,szkoda że nasi lekarze nie mają takiego podejscia jak ten czlowiek z tak dalekiego kraju.Pana igielki sprawiają że chce się żyć.Moi drodzy polecam igielki to nie boli to pomaga i koji wszelki ból nie tylko cielesny ale i duchowy.Pani Magdo pasuje pani do tego miejsca jest profesjonalna,mila i ciepla a przytym porusza się jak myszka z tym swoim cygarem.Masz problem nie obawiaj się idż do gabinetu w Pruszczu Gd. a ludzie którzy tam są na pewno tobie pomogą, P O L E C A M
Magdalena napisał(a):
środa, Listopad 14, 2018, 21:07
Pogoń za każdym dniem w przytłaczającym stresie zadziałał na mój organizm destrukcyjnie, przestałam normalnie funkcjonować.
Wybór ośrodka wykonującego zabiegi akupunktury nie był przypadkowy. Wybrałam AcuMedis w Pruszczu Gdańskim, gdzie zabiegi wykonuje doktor Binderiya pochodzący z rodziny zajmującej się od wielu pokoleń tą formą leczenia. Doktor Binderiya posiada ogromną wiedzę i intuicję a przy tym jest niezwykle sympatycznym, troskliwym i życzliwym człowiekiem. Po serii zabiegów czuję się świetnie, bóle głowy, kręgosłupa niemal ustąpiły. Akupunktura to świetny sposób na rewitalizację całego ciała i duszy.
ŻYCIE BEZ BÓLU JEST CUDOWNE, SPRÓBUJ :).
Serdecznie pozdrawiam zespół AcuMedis Pruszcz Gdański - przemiłą Panią Magdę i wyjątkowego doktora Binderiya.
Beata napisał(a):
Wtorek, Listopad 20, 2018, 12:54
Witam
Do gabinetu AcuMedis trafiłam szukając ratunku na moje dolegliwości związane z bezsennością, niepokojem wewnętrznym (informację znalazłam w internecie).
Uznałam, że jest to moja ostatnia "deska ratunku" bo środki farmakologiczne już mi nie pomagały. Potrafiłam nie spać kilka dni z rzędu co miało bardzo duży wpływ na moje samopoczucie jak również funkcjonowanie.
Po serii 10 zabiegów z pełną stanowczością stwierdzam, że to był strzał w dziesiątkę:) Ponadto ustały moje dolegliwości z związane z bólem kręgosłupa. Dodatkowo Pani Magda jak również Pan doktor to bardzo miłe i sympatyczne osoby pozytywnie zarażające energią (co w dzisiejszych czasach nie zawsze jest spotykane). Gabinet czysty, perfekcyjnie prowadzony. Muzyka relaksacyjna podczas zabiegu dodatkowo umila ten czas. Można się umówić na określoną godzinę nie oczekując w kolejce na łóżko co jest dodatkowym atutem.
Polecam z całego serca i na pewno tam wrócę bo zdrowy sen jest podstawą funkcjonowania człowieka.

Marek napisał(a):
środa, Listopad 21, 2018, 15:32
Często jest tak w życiu, że to co dobrego nas spotyka, wydawałoby się, że jest dziełem przypadku, albo nawet podnosimy do rangi cudu. To, że znalazłem się w gabinecie w Pruszczu Gdańskim i pozwoliłem na wkuwanie w moje ciało igieł, to już wyrosło do miana czegoś niebywałego (: Nie będę opisywać swoich niefartownych dolegliwości, bo nie uwierzycie, a przy tym - powiecie - ten facet nie jest normalny (:
W ostatnim czasie mam trochę stresów, a co za tym idzie, powracają jak bumerang dolegliwości cielesne, a w moim przypadku m.in. kręgosłupa. Zafundowałem sobie w gabinecie AcuMedis seryjkę zabiegów i czuję się jak nowo narodzony. Przy okazji Pan doktor "naprawi" mi szyję - niewyleczone zapalenie z przed dwóch miesięcy. Oczywiście zdaję sobie sprawę, że "stuningowany" ja wiecznie taki nie będę i zamierzam co jakiś czas wpadać na warsztat. Przy tym potwierdzam, to co napisali moi przedmówcy - świetna energia, świetna atmosfera i profesjonalizm - "ręce które leczą". Pozdrawiam i polecam !!!
Kamil napisał(a):
Niedziela, Grudzień 16, 2018, 10:17
Mam 41 lat i trafiłem do gabinetu w Pruszczu Gdańskim miesiąc temu. Główne moje dolegliwości to ostre bóle w odcinku lędźwiowym kręgosłupa, które na pewno są spowodowane brakiem wcześniejszych ćwiczeń i stylem obecnego życia - pośpiech, stres i nieodpowiednia dieta. Pan doktor Binderiya po wstępnej diagnozie niestety nie mógł od razu na mnie zastosować akupunktury, gdyż byłem zbyt wyczerpany fizycznie, moje narządy wewnętrzne były znacznie osłabione. Dostałem od Doktora na wzmocnienie organizmu zioła, które przez dwa tygodnie pomogły ustabilizować i wzmocnić pracę organizmu. Po pierwszych dwóch zabiegach poczułem zdecydowaną poprawę, a po każdym kolejnym zabiegu czułem, że jest dla mnie jeszcze szansa na lepsze życie. Obecnie jestem po ośmiu zabiegach i naprawdę nie wiem dlaczego trafiłem do AcuMedis tak późno. Koszt finansowy może nie jest jak dla mnie niski, ale najważniejsze że wraca równowaga w funkcjonowaniu ciała i ducha.
Gorąco polecam nie tylko za fachowe podejście, ale również za bardzo miłą obsługę szanownego personelu.
Janusz napisał(a):
Sobota, Styczeń 26, 2019, 14:28
Przeszedłem w gabinecie AcuMedis w Pruszczu Gdańskim serie 10 zabiegów akupunktury. Moim problemem były bóle mięśni i nerwica. Teraz czuję się znacznie lepiej, jestem rozluźniony, spokojniejszy, dobrze śpię i czuję się młodziej. Wszystkie zabiegi są wykonywane bardzo profesjonalnie i w miłej atmosferze. Serdecznie polecam zespól AcuMedis w Pruszczu Gdańskim.
Agnieszka napisał(a):
środa, Styczeń 30, 2019, 12:25
Gabinet w Pruszczu to raj i lekarstwo dla głowy i ciała. Trafiłam do Doktora z bólami kręgosłupa (2 przepukliny w odc. piersiowym, drętwienie rąk) i po epizodzie długotrwałego spadku nastroju (zeby nie napisać depresji). Pani Magda - Anioł - pomocna w kazdej kwestii - od rad zdrowotnych po "plotki" odstresowujące po pomoc i radę w sprawach codziennych.... Pan Doktor - uśmiechnięty, spokojny wyrozumiały człowiek. Oddałam już w jego ręce czworo bliskich mi osób z zupełnie innych miast. Po serii 10 zabiegów - bóle ustały, jestem pełna energii i mimo ogromnego stresu zaczęłam spać spokojnie... Pełen profesjonalizm, wspaniała opieka i atmosfera!!! polecam wszystkim !!!
Rafal napisał(a):
Piątek, Luty 1, 2019, 11:33
Jestem facetem bardzo konkretnym i raczej sceptycznie podchodzę do kwestii wszelkich aspektów medycyny innej niż tradycyjna. Poszedłem wiec, do Acumedis w Pruszczu z nastawieniem: zobaczę raz i po temacie. Jak bardzo sie pomyliłem, okazało sie już po pierwszym zabiegu. Ale po kolei. Niewielkie miejsce, wręcz kameralne, z cudowna odstresowujaca muzyka ( na początku irytowała, a teraz bez niej nie mógłbym poddać sie żadnemu zabiegowi ), bardzo czyste, a jednocześnie nietypowe, pozwalające po zamknięciu drzwi wejść w świat relaksu, a co najważniejsze pełne pozytywnej atmosfery. Atmosferę poza miejscem, tworzą zawsze ludzie. I tak jest właśnie tu. Bardzo sympatyczny, uśmiechnięty, a jednocześnie pełen profesjonalizmu Pan Doktor, który na moje obolałe plecy znalazł lekarstwo w postaci zabiegów. Już po pierwszym plecy przestały bolec i czułem sie 20 kg lżejszy, jednocześnie wydawało mi sie ze "jak chodzę, to latam". Pani Magda zawsze uśmiechnięta, miła, pomocna, można z Nią pogadać życiowo, a za każdym razem kiedy próbowałem przesunąć wizytę, nie było problemu. Z całym szacunkiem do Pani Magdy, do wizyt w Acumedis zacheca również Jej aparycja, uroda i czarujący uśmiech. Reasumując, WARTO! Jeśli są tu niedowiarki takie jak ja, to nie zastanawiacie sie tylko umawiacie na wizytę. Pełen profesjonalizm i co najważniejsze ulga w okropnym bólu. Polecam
Karolina napisał(a):
środa, Luty 6, 2019, 09:36
W gabinecie Acumedis panuje mila i profesjonalna atmosfera, a co najwazniejsze - zabiegi pomagaly mi sie odstresowac i zrelaksowac i uwolnic znacząco od mojej nerwicy.
Po kilku miesiacach moje dolegliwosci wracaja, dlatego tez z radoscia wroce na cotygodniowe spotkania z doktorem i igielkami :) oraz przemilą obslugą :)

polecam wszystkim niezdecydowanym.
Halina napisał(a):
Wtorek, Luty 19, 2019, 16:41
Wszystko bardzo profesjonalnie, począwszy od kontaktu telefonicznego, przyjemnej atmosfery do obsługi klienta.
Do gabinetu Acumedis zgłosiłam się z powodu bólów reumatycznych. Pani doktor okazała się bardzo sympatyczną osobą, posiadającą dużą wiedzę i doświadczenie, wszystko życzliwie i cierpliwie tłumaczy, sprawia, że wizyty są dużą przyjemnością. W trakcie pierwszej wizyty przeprowadziła szczegółowy wywiad dotyczący moich problemów. Po serii dziesięciu zabiegów czuję się znacznie lepiej. Mój kręgosłup i bark są w o wiele lepszej formie. Jestem bardzo zadowolona z efektów pracy pani doktor.
Z całym sercem polecam wszystkim potrzebującym leczniczego wsparcia. Warto było zainwestować pieniądze i poświęcić czas.
Pozdrawiam i dziękuję.
Halina
Zbyszek napisał(a):
Czwartek, Luty 28, 2019, 21:12
Mam 45 lat. Moje problemy zdrowotne to problemy trawienne i bole kręgosłupa , wrażenie ciagłej senności i przemęczenia.
Z tych powodów przyszedłem do gabinetu Acumedis w Pruszczu Gdańskim.
Pan doktor Bideriya Tsolmonpurev jest bardzo miły, rzeczowy i bardzo konkretny w swoim fachu.
Swoją pracę wykonuje na najwyższym poziomie. Przede wszystkim nie szczypie się z dolegliwościami i poprostu wie jak je
potraktować. Jestem po dziesięciu zabiegach i czuję znacznie lepiej. Po pierwszym zabiegu czułem się bardzo osłabiony ale już
po drugim i trzecim zabiegu już zacząłem odżywać.
W gabinecie panuje bardzo miła atmosfera i bardzo ładna nastrojowa muzyka dzieki której człowiek oddaje się w nieznanym
kierunku.
Dzięki tym zbiegom mój organizm dostał energii.
Dolegliwosci trwienne ustapiły a w krzyżu znacznie mniej boli oraz niedrętwieje mi kark.
Pan doktor ma też bardzo dobre lekarstwa zielarskie, które dobrze działają i są dobierane do indywidualnych wymagań pacjenta
osobiscie przez pana doktora.
Pani Magda to bardzo miła pani, uśmiechnięta i rzeczowa.
Pan doktor też bardzo uśmiechnięty ale kiedy wykonuję swoją pracę bardzo się na niej skupia.
I o to chodzi.
Próbuję namówić moją kochaną żonę na zabiegi w Acumedis.
Na razie kupiłem żonie zołowe lekarstwa i krople z różeńca górskiego od pana doktora Binderiyii.
Gorąco polecam gabinet Akumedis.
Pozdrawiam serdecznie Pana doktora i Panią Magdę.Stanisław napisał(a):
Poniedziałek, Marzec 25, 2019, 21:11
Profesjonalna obsługa, pozytywne efekty lecznicze już po pierwszych zabiegach. Polecam.
Iza napisał(a):
Wtorek, Kwiecień 16, 2019, 14:39
Polecam zabiegi w AcuMedis w Pruszczu Gdańskim, wszystkim tym, którzy czują się zmęczeni, zestresowani i pozbawieni energii. Ponadto fantastyczny pakiet zabiegów na twarz, po których skóra staje się zrelaksowana, znikają zmarszczki, a buzia nabiera koloru i promieni.
Przemiła atmosfera, skuteczne i fachowe nakłuwanie.
Ja zdecydowałam się na 10 zabiegów, po pierwszych trzech czułam się zmęczona i najchętniej położyłabym się do łóżka, ale z każdym kolejnym zabiegiem samopoczucie coraz lepsze, coraz więcej sił witalnych a buzia młodsza i uśmiechnięta.
Teresa napisał(a):
Wtorek, Kwiecień 23, 2019, 14:39
Szczerze polecam zabiegi w gabinecie AcuMedis w Pruszczu Gdanskim. Po serii zabiegow czuje sie swietnie,bole kregoslupa i barku ustapily.
Koncze 10-dniowy cykl zabiegow zrelaksowana,odprezona i zadowolona.
Pan Doktor jest osoba niezwykle doswiadczona i profesjonalnie podchodzaca do kazdego pacjeta,poniewaz przed zabiegami akupunktury wnikliwie
analizuje wyniki badan i diagnozy choroby.Mila atmosfera i obsluga daje poczucie ze milo sie idzie na kolejny zabieg.
Dlatego polecam AcuMedis wszystkim ktorzy chca sie pozbyc roznego rodzaju bolu.Pozdrawiam Pania Magde i Doktora.
TERESA napisał(a):
Czwartek, Kwiecień 25, 2019, 19:26
Gorąco Polecam Gabinet Acu Medis
Na zabiegi akupunktury zdecydowałam się przez przypadek.Już po pierwszej wizycie poczułam zdecydowaną poprawę.
Po serii zabiegów bóle kręgosłupa uległy poprawie,jak też cały organizm.
Wszystkim niezdecydowanym-zdecydowanie polecam Doktora w Pruszczu Gdańskim.
Miła i fachowa obsługa stawia ten ośrodek akupunktury na bardzo wysokim poziomie.
DZIĘKUJĘ
Elżbieta K. napisał(a):
Niedziela, Kwiecień 28, 2019, 14:15
Leczyłam się w AcuMedis w Pruszczu Gdańskim w marcu 2019. Cierpiałam na powracajace przeziębiania, które kończyły się zapaleniem oskrzeli. Od listopada poprzedniego roku miałam okresowo bardzo silny kaszel. Antybiotyki, sterydy przeciwkaszlowe, inhalacje domowe itd. Nie widząc wyjścia z tego zaklętego kręgu chorób, zdecydowałam się na 10 zabiegów akupunktury. Po pierwszym zabiegu – postawienie baniek i akupunktura czułam, że lepiej mi się oddycha. Kaszel minął około piątego zabiegu. Czuję się bardzo dobrze. Czasami czuję, że coś mnie "bierze" ale mój organizm w końcu zaczął się bronić. Dziękuję za wszytko doktorowi Binderiya Tsolmonpurev. Ważne było dla mnie to, że zajmuje się mną specjalista medycyny a nie „uzdrawiacz”. Dziękuję Pani Magdalenie za elastyczność w planowaniu zabiegów. Czasem musiałam dłużej zostać w pracy i Pani Magda zawsze dostosowała termin. Szczerze polecam gabinet i dziękuję za super atmosferę.
Alicja napisał(a):
Poniedziałek, Maj 20, 2019, 20:42
Z powodu uciążliwego bólu wybrałam gabinet AcuMedis w Pruszczu Gdańskim , gdzie zabiegi wykonuje dr Binderiya Tsolmonpurev . Dr posiada
ogromną wiedzę i jest niezwykle sympatycznym i życzliwym człowiekiem . Po serii zabiegów czuję się świetnie , bóle kręgosłupa i nóg ustąpiły . Ogólny
stan zdrowia bardzo się poprawił a życie bez bólu stało się cudowne . Serdecznie pozdrawiam przemiłą Panią Magdę i wyjątkowego Pana Doktora .
Jakub napisał(a):
Poniedziałek, Maj 20, 2019, 21:42
Od wielu lat cierpię na uporczywe bóle kręgosłupa.Kiedy dowiedziałem się o gabinecie akupunktury w Pruszczu Gdańskim,postanowiłem spróbować.
Już po 3-4 zabiegach czułem poprawę , bóle wyraznie zmalały . Po całej serii 10 zabiegów wykonywanych przez doktora Binderiya czuję się bardzo dobrze . Bóle kręgosłupa i barku ustąpiły prawie całkowicie i ogólnie czuję się dużo lepiej .Zarówno Pan doktor Binderiya jak i Pani Magda są bardzo miłymi i uczynnymi ludzmi . Serdecznie pozdrawiam Pana doktora i Panią Magdę . Dziękuję za wspaniałe podejście do pacjenta . Polecam wszystkim ten gabinet , naprawdę warto odwiedzić .Alina napisał(a):
Czwartek, Październik 17, 2019, 21:04
Gorąco polecam gabinet AcuMedis. Miła serdeczna atmosfera. Profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów pozytywnie wpływa na efekty leczenia. Po serii zabiegów dolegliwości bólowe zmniejszyły się . Dziękuję i pozdrawiam
Kamil napisał(a):
Poniedziałek, Listopad 18, 2019, 19:46
Bardzo polecam wszystkim Acumedis w Pruszczu Gd. Doktor potrafi pomóc nawet wtedy, gdy już samemu traci się nadzieję na normalne funkcjonowanie. Atmosfera super, podczas zabiegu pełen relaks. Profesjonalizm. Naprawdę warto!
Anna napisał(a):
Piątek, Luty 7, 2020, 12:27
Poczytałam opinie i właściwie nie wiem co dodać. Chyba tylko to, że w pełni popieram wszystkie pozytywne opinie!Jestem po 10 zabiegach i widzę, że łatwiej radzę sobie ze stanami nerwicowymi, które do tej pory bardzo utrudniały mi życie. Piję zalecone ziółka(trochę paskudne:)) i na pewno wrócę za pół roku, po to żeby podtrzymać efekty. Spróbujcie, warto poszukać alternatywy dla chemii, którą jesteśmy szpikowani przez konwencjonalną medycynę
Zbyszek napisał(a):
Niedziela, Marzec 8, 2020, 21:50
Do pana doktora przychodzę od dwóch lat.
Zawsze pomaga mi w sposób bardzo skuteczny.
Teraz pomógł mo bardzo z nerkami i ze stanem ogólnym zdrowia.
Jest jak zawsze bardzo konkretny i bardzo rzeczowy no
i oczywiscie bardzo miły.
Po za pomocnymi igiełkami również bardzo pomocny jest masaż
akupresurowy tzw. krótki.
Pan doktor Binderiya Tsolmonpurev nie szczypie się z pacjentem.
Podchodzi bardzo konkretnie do sprawy.
Pani Magda która robi zabieg tzw. Mokka to bardzo miła i rzeczowa kobieta.
Można porozmawiać z panią Magdą na różne z życia tematy.
W trakcie trwania seansu zabiegowego rozchodzi się w tle bardzo relaksująca muzyka.
Człowiek się wtedy wyłącza i znika na jakiś czas.
Pan doktor ma bardzo dobre i prawdziwe zioła medycyny tybetańskiej które gorąco polecam.
Już prawię namówiłem moją ukochaną żonę.
Serdecznie pozdrawiam Pana doktrora Binderiyę i Panią Magdę
Artur napisał(a):
środa, Październik 28, 2020, 12:23
Bardzo profesjonalne podejście do pacjenta i jego problemów. Zabiegi okazały się skuteczne. Należy także zwrócić uwagę na przemiłą asystentkę, panią Magdę.
Ze spokojem sumienia bardzo polecam.
Zdzisław napisał(a):
Poniedziałek, Luty 8, 2021, 21:31
Wspaniałe miejsce, na recepcji przesympatyczna Pani Magda, która potrafi zadbać o klienta. Pan Doktor fachowiec, który wie, co robi, ma pewną rękę do igiełek. Już po 5 sesji nakłuwania zauważyłem poprawę mojego stanu zdrowia, igiełki czynią cuda jestem zrelaksowany i odprężony. W dniu dzisiejszym zakończyłem cała 10 nakłuwania igiełkami i na pewno tu wrócę. Bardzo polecam!!!!
Alicja napisał(a):
środa, Październik 20, 2021, 15:51
Do gabinetu trafiłam mocno zdesperowana postępującymi alergiami wobec których tradycyjna medycyna była bezradna. Zawsze byłam bardzo sceptyczna jeśli chodzi o naturalne metody leczenia, ale ... jak mówią "tonący brzytwy chwyta się" 🙂 . Po rozmowie z Panią Doktor doszłam do wniosku, że "raz kozie śmierć" spróbuję. Na pierwszy zabieg szłam nieco przestraszona, przecież boję się zastrzyków i pobierania krwi. Szczęśliwie dla mnie okazało się, że strach ma wielkie oczy. Atmosfera w gabinecie działa uspokajająco i wyciszająco. Same zabiegi przynoszą poprawę samopoczucia i redukcję objawów alergicznych. A zioła, cóż ... nie wszystkie są smaczne, ale za to bardzo skuteczne. Kompleksowa terapia przyniosła znaczną poprawę mojego zdrowia. Bardzo dziękuję, będę kontynuować leczenie. Niezdecydowanych zachęcam do bezpłatnej konsultacji. Warto spróbować akupunktury, przecież to najstarsza metoda leczenia. Pani Doktor to troskliwa, empatyczna osoba posiadająca ogromną wiedzę, wykształcenie i doświadczenie medyczne. Nie mogę zapomnieć o bardzo sympatycznej i zawsze uśmiechniętej Pani Magdzie Obie Panie wspaniale dbają o samopoczucie pacjentów. Polecam skorzystanie z zabiegów akupunktury.
Agnieszka napisał(a):
Czwartek, Wrzesień 22, 2022, 13:49
Zdecydowałam się na zabieg akupunktury z powodu silnych i częstych migren oraz problemów z trawieniem. Niestety w przypadku migren zawiodła medycyna tradycyjna i stwierdziłam, że akupunktura to moja ostatnia deska ratunku. Długo się zbierałam, aby udać się do gabinetu. W podjęciu decyzji pomogła mi przemiła Pani Magda, która zajmuje się rejestracją i opiekuje się pacjentem. Sama rozmowa i jej serdeczny ton przekonały mnie do podjęcia próby. Na początku miałam wywiad z Panem doktorem , który szczegółowo wypytał mnie o choroby, dolegliwości i dotychczasowe leczenie. Pan doktor zrobił na mnie bardzo dobre wrażenie - spokojny, rzeczowy, miły i bardzo kompetentny. Stara się pomóc w każdym aspekcie. W zależności od dolegliwości stawia także bańki, robi masaż akupresurowy. Miałam okazję skorzystać i przyniósł mi ogromną ulgę w napięciowych bólach głowy. Miałam 10 zabiegów i otrzymałam zioła na miesiąc. Efekty były zauważalne już po 5 zabiegu i dwóch tygodniach spożywania ziół. Sam gabinet jest w bardzo dostępnym miejscu. W środku jest czysto, panuje miła atmosfera,unosi się zapach moksy. Podsumowując polecam zabieg, gabinet, Pana doktora i Panią Magdę. Oby było więcej takich gabinetów i tak kompetentnych specjalistów chcących pomóc ludziom.
Joanna napisał(a):
środa, Styczeń 18, 2023, 15:05
Polecam wszystkim, którzy zmagają się z bólami kręgosłupa i nie tylko.
W prezencie urodzinowym dostałam voucher na 4 zabiegi akupunktury a następne 6 dokupiłam. Już po dwóch zabiegach czułam się lepiej a po 10 zabiegach ból kręgosłupa ustąpił całkowicie mogłam swobodnie chodzić, siadać, prowadzić samochód. Ustąpiły również inne dolegliwości. Mam lepsze samopoczucie, lepiej śpię, lepiej funkcjonuję, ma zdrowszą cerę.
Gabinet w pełni profesjonalny spełnia najwyższe standardy higieny. Miła, przyjazna atmosfera pozwala się wyciszyć i zrelaksować.
Ryszard napisał(a):
Piątek, Luty 10, 2023, 17:11
Do gabinetu zgłosiłem się z bólem żołądka (helicobacter pyroli) oraz z problemami prostaty. Już po paru zabiegach poczułem ulgę, a do końca zabiegów czułem się bardzo dobrze i nabrałem sił i chęci do życia.Gabinet o wysokim wysokim poziomie higieny z bardzo miłą i profesjonalną obsługą.Bardzo dziękuję całemu personelowi, a szczególnie Pani Profesor za pomoc i powrót do zdrowia.Dziękuję bardzo.
Ryszard napisał(a):
Piątek, Luty 10, 2023, 19:22
c.d. do zamieszczonego wyżej wpisu. Oczywiście mam na myśli Gabinet AcuMedis w Olsztynie. Pani Profesor i wykonywane przez Nią zabiegi sprawiają, że pacjent szybko wraca do zdrowia i nie jest zatruwany chemią.Podziękowania również dla Pani Moniki z recepcji, która w bardzo ciepły ,serdeczny i profesjonalny sposób przyjmuje pacjentów i robi wszystko żeby ci czuli się dobrze.Jeszcze raz bardzo dziękuję i polecam Gabinet AcuMedis Olsztynie wszystkim mającym problemy zdrowotne.
Elżbieta napisał(a):
Wtorek, Luty 28, 2023, 12:31
Z powodu przewlekłego bólu kręgosłupa i prawego przedramienia postanowiłam wypróbować terapię oferowaną przez gabinet AcuMedis Akupunktura. Odbyłam 10-dniowy cykl różnych zabiegów w ramach pakietu Akupunktura Zdrowie. Jestem bardzo zadowolona z efektu terapii gdyż mogę bez bólu realizować swoją codzienną aktywność, w tym codzienną gimnastykę. Gabinet zasługuje na bardzo dobrą ocenę nie tylko za profesjonalne wykonywanie zabiegów z relaksacyjną muzyką w tle, ale także za estetyczne warunki zapewniające intymność i spokój, czystość, punktualność, uprzejmość i okazywane przez Panią Doktor i Panią Monikę zrozumienie. Z tego powodu polecam tę placówkę tym, którzy szukają wytchnienia od bólu.

Ela napisał(a):
środa, Sierpień 2, 2023, 11:40
Profesjonalna obsługa, jestem bardzo zadowolona z zabiegów, polecam serdecznie . Bardzo dziękuje Panu doktorowi za pomoc w dolegliwościach, bóle ustąpiły po kilku zabiegach.
(*) Pola obowiązkowe
Ta strona może korzystać z Cookies.
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.

OK, rozumiem lub Więcej Informacji
Pomoc & Wsparcie
Znajdź nas na Facebooku
Informacja o Cookies
Ta strona może wykorzystywać pliki Cookies, dzięki którym może działać lepiej. W każdej chwili możesz wyłączyć ten mechanizm w ustawieniach swojej przeglądarki. Korzystając z naszego serwisu, zgadzasz się na użycie plików Cookies.
OK, rozumiem